Gentoo Forums
Gentoo Forums
Gentoo Forums
Quick Search: in
poszerzone czcionki przy drukowaniu
View unanswered posts
View posts from last 24 hours
View posts from last 7 days

 
Reply to topic    Gentoo Forums Forum Index Polskie forum (Polish)
View previous topic :: View next topic  
Author Message
mkay
Retired Dev
Retired Dev


Joined: 01 May 2004
Posts: 471
Location: Poland / Katowice

PostPosted: Wed May 26, 2004 5:44 pm    Post subject: poszerzone czcionki przy drukowaniu Reply with quote

witam,
mam taki bardzo dziwny problem. gdy chce wydrukowac dokument w ktorym uzywam duzej czionki (20), jest ona poszerzona o jakies 2x, przez co drukuje sie tylko jakby lewa polowa strony, a prawa juz sie nie miesci. podczas drukowania dokumentow pisanych mniejsza czcionka (12) wszystko jest ok. moja drukarka to starenka hp600, do ktorej uzywam cups'a + foomatica + hpjis. calosc skonfigurowalem wedlug http://www.gentoo.org/doc/en/printing-howto.xml. wszystkie programy mam w najnowszych wersjach z ~x86, ale probowalem tez zainstalowac starsze - nie pomaga. dodam jeszcze, ze calosci uzywam od bardzo dawna i kiedys nie mialem z tym problemow. niestety - drukuje raczej rzadko takze ciezko mi stwierdzic w ktorym momencie sie to skopalo. rzuccie chociaz jakimis pomyslami gdzie mam szukac, bo ja sie chyba wyczerpalem;/
_________________
"Life's a bitch and so am I, the world owes me, so fuck you." - Green Day
Linux registered user #316599
#gentoo.pl team
Back to top
View user's profile Send private message
mkay
Retired Dev
Retired Dev


Joined: 01 May 2004
Posts: 471
Location: Poland / Katowice

PostPosted: Wed May 26, 2004 8:00 pm    Post subject: Re: poszerzone czcionki przy drukowaniu Reply with quote

troche poklikalem i doszedlem do tego, ze to jednak problem OO od ximiana. zwykly OO zachowuje sie poprawnie (mialem stara paczke). stad nastepne pytania - czy ktos ma podobny problem z ximianem? czy moge jakos nalozyc theme'a (ikonki) na zwyklego openoffice'a? co odpowiada za te ustawienia (spadmin ustawiony tak samo - ximian widzi tylko drukarke HP, zwykly OO widzi HP oraz 'generic printer', przy czym na obydwoch drukuje dobrze)
_________________
"Life's a bitch and so am I, the world owes me, so fuck you." - Green Day
Linux registered user #316599
#gentoo.pl team
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Reply to topic    Gentoo Forums Forum Index Polskie forum (Polish) All times are GMT
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum