Gentoo Forums
Gentoo Forums
Gentoo Forums
Quick Search: in
[SOLVED] [Firefox] i aplikacja Wizz RSS News Reader
View unanswered posts
View posts from last 24 hours
View posts from last 7 days

 
Reply to topic    Gentoo Forums Forum Index Polskie forum (Polish)
View previous topic :: View next topic  
Author Message
BeteNoire
Veteran
Veteran


Joined: 25 Sep 2005
Posts: 1827

PostPosted: Sat Nov 19, 2005 11:41 pm    Post subject: [SOLVED] [Firefox] i aplikacja Wizz RSS News Reader Reply with quote

Niefortunnie zainstalowałem taką aplikację rozszerzającą Firefoxa:
https://addons.mozilla.org/extensions/moreinfo.php?application=firefox&category=XUL%20Applications&numpg=10&id=424
Zmieniła mi ona stronę startową przeglądarki na swoją domową. Usunęła sesję zapisaną przez SessionSaver :/ I nie chce się odinstalować. W panelu rozszerzeń ma napisane: zamknij Sidebar zanim odinstalujesz Wizz RSS... no to zamykam, a po restarcie przeglądarki znowu wskakuje domowa Wizz... :/ Nie mogę wyśledzić gdzie to g... wprowadziło zmiany w moim profilu, a usuwanie wszystkich rozszerzeń i instalowanie ich od nowa trochę mi się nie uśmiecha...
Czy ktoś zna jakiś sposób na taką aplikację?


EDIT: No to się pośpieszyłem z napisaniem tego posta... - to przez to, że nie nie cierpię jak drobne aplikacje ingerują w moje prywatne ustawienia :evil:
Problem rozwiązałem tak: odinstalowałem All-in-One Sidebar (który widocznie zachowuje się jak otwarty nawet jak jest zamknięty ;) ) a potem Wizz usunął się bez problemu. Został po nim tylko jeden wpis w about:config : WizzRSSShowNum .
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Reply to topic    Gentoo Forums Forum Index Polskie forum (Polish) All times are GMT
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum