Gentoo Forums
Gentoo Forums
Gentoo Forums
Quick Search: in
karta graficzna
View unanswered posts
View posts from last 24 hours
View posts from last 7 days

Goto page Previous  1, 2  
This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Gentoo Forums Forum Index Polskie forum (Polish) Instalacja i sprzęt
View previous topic :: View next topic  
Author Message
k4misiek
n00b
n00b


Joined: 06 Jul 2007
Posts: 50
Location: Poland

PostPosted: Fri Oct 24, 2008 9:19 pm    Post subject: Reply with quote

rapidus wrote:
Raku wrote:


Na Gentoo nie macie podobnych problemów?

U mnie na x86 z gf9600gt (177.80) w kde (3.5 i 4.1) i gnomie - firefox i opera działają tragicznie. Wkurzają mnie najbardziej lagi gdy "scrolluje" stronę np. w dół. Dodatkowo pojawia się ten sam problem gdy w innej zakładce ładuje się kolejny adres. Jedynie Konqueror 3.5.10 działa super. Na razie nie znalazłem na to lekarstwa :( .

Musze Ciebie pocieszyc, nie jesteś sam z tym problemem ;)
Mam dokladnie to samo na dodatek freezy dochodzą, na gnomie b. rzadko na kde{3,4} bardzo często.
Trzeba poczekać na normalne sterowniki bo tylko w nich jest problem... aby GF9600M GT 512 wyciągał mniej FPS od GF 8600M GT 256MB w glxgears to cos jest nie tak.
_________________
You are registered as user #464141 with the Linux Counter
Back to top
View user's profile Send private message
lazy_bum
l33t
l33t


Joined: 16 Feb 2005
Posts: 691

PostPosted: Fri Oct 24, 2008 9:21 pm    Post subject: Reply with quote

Raku wrote:
lazy_bum wrote:
Regulamin, punkt 6.

A do punktu 15b) doczytałeś?

Jeden moderator (blame Poe (bez obrazy Poe, nie można widzieć wszystkiego ;)) już się wypowiadał w tym temacie, jak widać przeoczył problem.
Swoją drogą ten punkt jest bez sensu na dłuższą metę. Jak widzę kradnącego kieszonkowca to mam odwrócić wzrok i czekać aż "pan władza" go zobaczy? (niech się nikt nie czuje urażony porównaniem)

PS. Równie dobrze można się przyczepić, że wyciągasz tu swoje problemy z GPU z Arghlinux.
PS2. Żeby nie było, że kolejny OT. Prócz wspominanego problemu z driverami nvidia (np.: skalowanie okien w kde4) nigdy nie mialem z nią większych problemów.
_________________
roslin uberlay | grubelek
Back to top
View user's profile Send private message
Kurt Steiner
Bodhisattva
Bodhisattva


Joined: 01 Apr 2005
Posts: 1050
Location: Ostroleka, Polska

PostPosted: Sat Oct 25, 2008 10:09 pm    Post subject: Reply with quote

lazy_bum wrote:
Swoją drogą ten punkt jest bez sensu na dłuższą metę. Jak widzę kradnącego kieszonkowca to mam odwrócić wzrok i czekać aż "pan władza" go zobaczy? (niech się nikt nie czuje urażony porównaniem)
Zerknij na główną stronę polskiego forum na drugi wątek od góry - jest tam po to żeby go używać. :wink:

W związku z tym, że wątek zboczył już dawno z głównego tematu, a nawet dystrybucji - zamykam.
_________________
Proszę, pamiętaj o regulaminie, a jeśli zauważysz, że został on złamany, zgłoś to. :)

LRU:431698
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Gentoo Forums Forum Index Polskie forum (Polish) Instalacja i sprzęt All times are GMT
Goto page Previous  1, 2
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum