Gentoo Forums
Gentoo Forums
Gentoo Forums
Quick Search: in
Kmail, Ctr. + C czyli pytanie o kopiowanie
View unanswered posts
View posts from last 24 hours
View posts from last 7 days

 
Reply to topic    Gentoo Forums Forum Index Polskie forum (Polish) Polish OTW
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Xywa
Veteran
Veteran


Joined: 23 Jul 2005
Posts: 1631
Location: /mnt/Gentoo/Europe

PostPosted: Wed Feb 09, 2011 4:26 pm    Post subject: Kmail, Ctr. + C czyli pytanie o kopiowanie Reply with quote

Witam,

Przez długi czas używałem Kmaila i ZAWSZE, gdy zaznaczyłem treść i wcisnałem klawisze Ctr. + C lub wybrałem kopiuj i wkleiłem to potem czy do arkuszu kalkulacyjnego czy np. do KWrite - miałem dokładnie tę samą treść. Obecnie, bez względu czy mail przyszedł jako zwykły tekst czy jako (html), gdy zrobię powyższą operacje mam w efekcie cały kod html.

Przykład poniżej, kiedyś gdy z treści maila zaznaczyłem i skopiowałem przykładowo:
Quote:
w razie jakichkolwiek pytań, chętnie służę dalszymi szczegółami

z góry dziękuję za zainteresowanie naszym nowym projektem


miałem w efekcie:
Quote:
w razie jakichkolwiek pytań, chętnie służę dalszymi szczegółami

z góry dziękuję za zainteresowanie naszym nowym projektem


obecnie mam coś takiego po wklejeniu do KWrite:
Quote:
<!DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Strict//EN" "DTD/xhtml1-strict.dtd">
<body><div dir="ltr">w razie jakichkolwiek pytań, chętnie służę dalszymi szczegółami&nbsp;</div><br/><div dir="ltr">z góry dziękuję za zainteresowanie naszym nowym projektem</div></body>


Czyli, jeżeli chcę użyć części treści z maila (po skoppiowaniu jej) w arkuszu kalkulacyjnym czy np. KWrite, muszę to wkleić najpierw do OpenOffice Writer, a dopiero potem tą treść skopiować na nowo i dopiero wkleić do KWrite. Co mam zrobić żeby było jak dawniej?
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Reply to topic    Gentoo Forums Forum Index Polskie forum (Polish) Polish OTW All times are GMT
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum